Francúzsko
23.01.99, 25 Let
23.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Juliette Loliee vs. Emeline Dartron - Vzájemné zápasy
07.12.18 | čtvrtfinále | Emeline Dartron | Juliette Loliee | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Juliette Loliee form & Emeline Dartron form
Juliette Loliee - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Claudia Marcela Silva Aragon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 5-7, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.19 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Yana Morderger | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Julieta Estable | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.12.18 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
07.12.18 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Ali Collins | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Martina Girardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Timotin | 6-0, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Marie Mattel | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Emeline Dartron - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | detail zápasu |