Rakúsko
11.05.99, 24 Let
11.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
17.06.00, 23 Let
17.06.00, 23 Let
Ema Vasic vs. Anja Gal - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 2. kolo kval. | Ema Vasic | Anja Gal | 7-66, 7-62 | detail zápasu | W15 Vrnjacka | antuka |
Ema Vasic form & Anja Gal form
Ema Vasic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mayya Gorbunova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Irina Shchetinina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aalyka Ebrahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Federica Prati | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Elena Gemovic | 6-0, 2-0, Elena Gemovic - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-66, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Seone Mendez | 7-65, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 3-0, Minami Akiyama - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo kval. | vs. Hala Fouad | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Lisa Mays | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.19 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu |
Anja Gal - poslední zápasy
W25 Kaposvar - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Iulia Marko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Petrova | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-76, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ines Nicault | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.19 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Malinak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Marketa Panackova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Azradeniz Comlek | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.18 kvalifik. | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Kristina Novak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Dejana Milenkovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Marko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Anna Peres | 6-1, 6-2 | detail zápasu |