ZÁPAS
10.02.14 | 1. kolo | Elyne Boeykens | Tess Sugnaux | 5-7, 7-66, 6-3 | Stockholm | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elyne Boeykens vs. Tess Sugnaux - Vzájemné zápasy
29.06.15 | čtvrtfinále | Elyne Boeykens | Tess Sugnaux | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Brussels | antuka |
10.02.14 | 1. kolo | Elyne Boeykens | Tess Sugnaux | 5-7, 7-66, 6-3 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Elyne Boeykens form & Tess Sugnaux form
Elyne Boeykens - poslední zápasy
Vinaros - antuka | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.17 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Seville - antuka | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.17 čtvrtfinále | vs. Tereza Mrdeza | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.17 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Fiona Ferro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
13.07.17 čtvrtfinále | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.17 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-72, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
23.06.17 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.17 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.17 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Padova - antuka | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Isabelle Wallace | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |