ZÁPAS
10.03.20 | 1. kolo | Elvina Kalieva | Eri Shimizu | 7-5, 6-3 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elvina Kalieva | Eri Shimizu | |
1. podání % | 53/79 (67%) | 54/72 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/53 (62%) | 26/54 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/26 (38%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/72 (51%) | 36/79 (46%) |
Vyhrané body celkem | 80/151 (53%) | 71/151 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 0 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elvina Kalieva | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elvina Kalieva | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elvina Kalieva | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elvina Kalieva | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Eri Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elvina Kalieva | 5-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-5 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Elvina Kalieva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Eri Shimizu | |
0-0 | ||
Elvina Kalieva | 1-1 | |
2-1 | Eri Shimizu | |
Elvina Kalieva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Elvina Kalieva | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
4-3 | Eri Shimizu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Elvina Kalieva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elvina Kalieva vs. Eri Shimizu - Vzájemné zápasy
10.03.20 | 1. kolo | Elvina Kalieva | Eri Shimizu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Elvina Kalieva form & Eri Shimizu form
Elvina Kalieva - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 6-2, 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-76, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 3. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Montgomery | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Carol Zhao | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ferro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Allie Kiick | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Hanna Chang | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.09.23 kvalifik. | vs. Demi Schuurs | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Guarachi | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Katrina Scott | 6-76, 2-6 | detail zápasu |
Eri Shimizu - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yexin Ma | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Monique Barry | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Christina Dodaj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 6-72, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-0, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Talia Gibson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petra Hule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Tamira Paszek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sofia Johnson | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | detail zápasu |