ZÁPAS
09.10.20 | semifinále | Elsa Jacquemot | Alexandra Eala | 6-3, 6-2 | French Open | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elsa Jacquemot | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elsa Jacquemot | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elsa Jacquemot | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Elsa Jacquemot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elsa Jacquemot | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Alexandra Eala | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elsa Jacquemot vs. Alexandra Eala - Vzájemné zápasy
15.10.23 | kvalifik. | Alexandra Eala | Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
09.10.20 | semifinále | Elsa Jacquemot | Alexandra Eala | 6-3, 6-2 | detail zápasu | French Open | antuka |
Elsa Jacquemot form & Alexandra Eala form
Elsa Jacquemot - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Kathinka Von Deichmann | Kathinka Von Deichmann - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Solana Sierra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
17.12.23 finále | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Erika Andreeva | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Anastasija Sevastova | 7-64, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Peterson | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 7-64, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Polina Kudermetova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Audrey Albie | 3-6, 7-64, 7-61 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexandra Eala - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
19.11.23 finále | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
03.11.23 semifinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-0, Leolia Jeanjean - skreč | detail zápasu |