Fínsko
26.07.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
29.09.95, 28 Let
Fínsko
11.02.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Holandsko
10.04.98, 25 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ella Leivo/Saana Saarteinen vs. Dominique Karregat/Sem Wensveen - Vzájemné zápasy
22.07.19 | 1. kolo | Ella Leivo/Saana Saarteinen | Dominique Karregat/Sem Wensveen | Dominique Karregat/Sem Wensveen - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | W15 Tampere | tvrdý I. |
Ella Leivo form & Dominique Karregat form
Ella Leivo/Saana Saarteinen - poslední zápasy
W15 Tampere - tvrdý I. |
22.07.19 1. kolo | vs. Dominique Karregat/Sem Wensveen | Dominique Karregat/Sem Wensveen/Sem Wensveen - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
22.07.19 čtvrtfinále | vs. Dasha Borodatova/Maria Mikhaylova | 6-2, 1-6, 10-7 | | detail zápasu |
22.07.19 semifinále | vs. Polina Bakhmutkina/Noel Saidenova | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Tampere - antuka |
24.07.17 čtvrtfinále | vs. Mariana Drazic/Bojana Marinkovic | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
24.07.17 1. kolo | vs. Monica Malinen/Milka-Emilia Pasanen | 3-6, 7-5, 10-7 | | detail zápasu |
Tampere - antuka |
18.07.16 1. kolo | vs. Kseniia Bekker/Anastasia Chikalkina | 5-7, 7-5, 10-8 | | detail zápasu |
18.07.16 čtvrtfinále | vs. Paula Joukanen/Mariella Minetti | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
18.07.16 semifinále | vs. Emma Laine/Julia Lohoff | 4-6, 1-6 | | detail zápasu |
Tampere - antuka |
20.07.15 1. kolo | vs. Daria Lodikova/Alena Tarasova | 5-7, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |
Savitaipale - antuka |
30.07.12 čtvrtfinále | vs. Olga Brozda/Nikola Horakova | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
Bastad - antuka |
14.05.12 1. kolo | vs. Valeria Osadchenko/Alexandra Wetterstrom | 7-60, 7-62 | | detail zápasu |
14.05.12 čtvrtfinále | vs. Lucy Brown/Milana Spremo | - | | detail zápasu |
Bastad - antuka |
07.05.12 1. kolo | vs. Karen Barritza/Milana Spremo | 1-6, 2-6 | | detail zápasu |
Dominique Karregat/Sem Wensveen - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka |
23.09.19 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz/Anastasia Zolotareva | 5-7, 4-6 | | detail zápasu |
23.09.19 1. kolo | vs. Emma Lene/Anoushka Wooller | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
W15 Cairo - antuka |
16.09.19 semifinále | vs. Alica Rusova/Sandra Samir | 6-4, 0-6, 10-8 | | detail zápasu |
16.09.19 finále | vs. Minami Akiyama/Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 10-4 | | detail zápasu |
16.09.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic/Ema Vasic | 2-6, 7-5, 14-12 | | detail zápasu |
16.09.19 čtvrtfinále | vs. Aya El Sayed/Nermeen Shawky | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Tampere - tvrdý I. |
22.07.19 1. kolo | vs. Ella Leivo/Saana Saarteinen | - Dominique Karregat/Sem Wensveen - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
W25 Den - antuka |
01.07.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter/Rosalie Van Der Hoek | 0-6, 2-6 | | detail zápasu |
W15 Alkmaar - antuka |
24.06.19 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer/Sviatlana Pirazhenka | 6-2, 6-74, 0-10 | | detail zápasu |
W15 Cairo - antuka |
22.04.19 1. kolo | vs. Mayar Sherif/Rana Sherif Ahmed | 6-3, 3-6, 6-10 | | detail zápasu |
W15 Cairo - antuka |
15.04.19 čtvrtfinále | vs. Arabella Koller/Alica Rusova | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
15.04.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki/Tina Nadine Smith | 6-2, 3-6, 10-5 | | detail zápasu |
15.04.19 semifinále | vs. Melanie Klaffner/Despina Papamichail | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |