ZÁPAS
25.04.19 | 2. kolo | Elizabeth Mandlik | Natalia Siedliska | 4-1, - skreč | W25 Osprey | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elizabeth Mandlik | Natalia Siedliska | |
1. podání % | 12/19 (63%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z 1.podání | 7/12 (58%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/7 (43%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 8/12 (67%) | 9/19 (47%) |
Vyhrané body celkem | 18/31 (58%) | 13/31 (42%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elizabeth Mandlik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizabeth Mandlik | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Natalia Siedliska | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elizabeth Mandlik vs. Natalia Siedliska - Vzájemné zápasy
25.04.19 | 2. kolo | Elizabeth Mandlik | Natalia Siedliska | 4-1, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | W25 Osprey | antuka |
Elizabeth Mandlik form & Natalia Siedliska form
Elizabeth Mandlik - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Katie Volynets | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Diane Parry | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Ellie Douglas | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Anna Kalinskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | Fernanda Contreras Gomez - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ann Li | 5-7, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lin Zhu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-74, 6-1, 6-70 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 kvalifik. | vs. Na-Lae Han | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Natalia Siedliska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - skreč | detail zápasu |