ZÁPAS
02.12.19 | 2. kolo kval. | Eliz Maloney | Iana Tishchenko | 7-5, 6-1 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
24.04.96, 27 Let
24.04.96, 27 Let
Eliz Maloney vs. Iana Tishchenko - Vzájemné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Eliz Maloney | Iana Tishchenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Eliz Maloney form & Iana Tishchenko form
Eliz Maloney - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Iana Tishchenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
23.04.19 kvalifik. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | detail zápasu |