ZÁPAS
03.12.19 | kvalifik. | Eliz Maloney | Anhelina Kalita | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
31.03.97, 26 Let
31.03.97, 26 Let
Eliz Maloney vs. Anhelina Kalita - Vzájemné zápasy
03.12.19 | kvalifik. | Eliz Maloney | Anhelina Kalita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Eliz Maloney form & Anhelina Kalita form
Eliz Maloney - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - skreč | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Anhelina Kalita - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
01.06.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Amelija Matjunina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Beau Deleu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.20 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Senem Ocal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-3, 7-64 | detail zápasu |