Eliz Maloney vs. Anhelina Kalita 03.12.2019

Eliz Maloney vs. Anhelina Kalita 03.12.2019 - W15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

03.12.19kvalifik.Eliz Maloney Anhelina Kalita 6-1, 6-1 Turkey W15 Antalya tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Eliz Maloney
Veľká Británia
10.08.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
31.03.97, 22 Let







Anhelina Kalita
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Eliz Maloney vs. Anhelina Kalita - Vzájemné zápasy

03.12.19kvalifik.Eliz MaloneyAnhelina Kalita6-1, 6-1 detail zápasuTurkey W15 Antalya tvrdý

Eliz Maloney - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Julita Saner6-2, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Anhelina Kalita6-1, 6-1 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Iana Tishchenko7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Julia Payola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
13.11.19
1. kolo
vs. Yana Morderger3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.11.19
kvalifik.
vs. Valeria Koussenkova1-6, 5-7 prohradetail zápasu
09.11.19
1. kolo kval.
vs. Rachele Elisa Zingale6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
07.11.19
2. kolo
vs. Nicole Fossa Huergo4-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Carola Cavelli6-2, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Roehampton - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-4, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Tiffany William6-4, 6-1 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Roehampton - tvrdý
17.09.19
1. kolo
vs. Julie Gervais4-6, 3-6 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Ilay Yoruk6-3, 6-4 výhradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk6-1, 0-6, 10-4 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
29.08.19
2. kolo
vs. Emilie Lindh Gallagher1-6, 0-4, - Eliz Maloney - skrečprohradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Steffi Carruthers6-0, 6-3 výhradetail zápasu
26.08.19
kvalifik.
vs. Camila Keller6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.08.19
1. kolo
vs. Natalie Johnson4-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Nifemi Akinbiyi6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Mariam Dalakishvili1-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.05.19
kvalifik.
vs. Celestine Avomo Ella6-2, 7-68 výhradetail zápasu
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Giorgie Jones0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
20.12.18
1. kolo
vs. Melis Sezer5-7, 0-6 prohradetail zápasu
18.12.18
kvalifik.
vs. Nadezda Gorbachkova6-4, 6-4 výhradetail zápasu
17.12.18
2. kolo kval.
vs. Sevil Yuldasheva6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
10.12.18
2. kolo kval.
vs. Anastasia Reimchen6-71, 7-5, 5-7 prohradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Marina Timofeeva6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
07.12.18
1. kolo
vs. Monica Robinson6-2, 1-6, 7-10 prohradetail zápasu
06.12.18
kvalifik.
vs. Juliane Triebe Juliane Triebe - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu

Anhelina Kalita - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - tvrdý
03.12.19
kvalifik.
vs. Eliz Maloney1-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Helena Narmont6-2, 6-4 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Ilayda Baykan6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
28.11.19
2. kolo
vs. Oona Orpana7-5, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Magdalena Stoilkovska6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Maja Radenkovic6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Luna Meers6-4, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Senem Ocal6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Elena Malygina3-6, 6-71 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
04.06.18
1. kolo
vs. Gyulnara Nazarova6-3, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
07.02.18
1. kolo
vs. Stephanie Judith Visscher3-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.02.18
kvalifik.
vs. Barbora Palcatova6-3, 7-64 výhradetail zápasu
04.02.18
2. kolo kval.
vs. Ena Kajevic6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Ema Mulalic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
27.01.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ozerova2-6, 6-72 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
22.11.17
2. kolo
vs. Anna Kubareva2-6, 6-4, 6-71 prohradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Alena Tarasova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Ukraine Kiev - antuka
26.09.17
1. kolo
vs. Yuliya Lysa3-6, 7-66, 5-7 prohradetail zápasu
25.09.17
2. kolo kval.
vs. Viktoriya Gogol6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.17
kvalifik.
vs. Ilona Ivanova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
25.09.17
1. kolo kval.
vs. Antonina Rafikova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine Bucha - antuka
19.09.17
1. kolo
vs. Maryna Chernyshova0-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.17
2. kolo kval.
vs. Taisia Polyarush6-1, 6-4 výhradetail zápasu
18.09.17
kvalifik.
vs. Vera Tagasheva4-6, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
18.09.17
1. kolo kval.
vs. Oksana Piddubna6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
13.06.17
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva2-6, 3-6 prohradetail zápasu
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Ekaterina Grib7-5, 6-2 výhradetail zápasu
12.06.17
kvalifik.
vs. Palina Babaryko6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Nadezhda Sedysheva7-5, 7-64 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Vlada Koval0-6, 5-7 prohradetail zápasu
<