ZÁPAS
23.09.19 | kvalifik. | Eline Audenaert | Sarah Mueller | 7-5, 6-3 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Belgicko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.04.04, 19 Let
30.04.04, 19 Let
Eline Audenaert vs. Sarah Mueller - Vzájemné zápasy
23.09.19 | kvalifik. | Eline Audenaert | Sarah Mueller | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Eline Audenaert form & Sarah Mueller form
Eline Audenaert - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |
Sarah Mueller - poslední zápasy
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detail zápasu |