Eline Audenaert vs. Sara Lanca 07.11.2019

Eline Audenaert vs. Sara Lanca 07.11.2019 - W15 Solarino - porovnání

ZÁPAS

07.11.192. koloEline Audenaert Sara Lanca 6-4, 7-64 Italy W15 Solarino koberec

STATISTIKY ZÁPASU

7-64

Eline Audenaert
Belgicko
31.05.99, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
02.03.97, 23 Let




870
3
15 234 $
Sara Lanca
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Eline Audenaert vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy

13.11.191. koloEline AudenaertSara Lanca6-4, 7-68 detail zápasuItaly W15 Solarino koberec
07.11.192. koloEline AudenaertSara Lanca6-4, 7-64 detail zápasuItaly W15 Solarino koberec

Eline Audenaert - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Martha Matoula7-5, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.12.19
1. kolo
vs. Polina Leykina1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.12.19
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer7-5, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
14.11.19
2. kolo
vs. Tayisiya Morderger0-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 7-68 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
10.11.19
čtvrtfinále
vs. Maria Masini1-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 7-64 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Giulia Paterno6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Olga Helmi0-6, 7-62, 0-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Matylda Burylo6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Sophia Biolay2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Sarah Mueller7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte0-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Noelia Zeballos3-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
France W15 Dijon - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Karin Kennel1-6, 5-7 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Emmanuelle Girard3-6, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Natalie Proese7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Emily Arbuthnott1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Belgium W15 Wanfercee - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck5-7, 1-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Pauline Demel6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Gabriella Mujan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Holly Staff6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium W25 Koksijde - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Catherine Chantraine7-5, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.19
kvalifik.
vs. Marie Temin6-4, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
Belgium W15 Knokke - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Rina Saigo5-7, 6-4, 6-75 prohradetail zápasu
France W15 Dijon - tvrdý
15.07.19
kvalifik.
vs. Marie Villet0-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ana M Becerra6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
09.07.19
kvalifik.
vs. Jana Bojovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Alexia Gandac6-4, 5-7, 10-6 výhradetail zápasu

Sara Lanca - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Mariia Bergen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicole Khirin6-2, 6-79, 7-10 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
05.02.20
1. kolo
vs. Roosh Wijesundera5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
28.01.20
kvalifik.
vs. Misa Malkin2-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Katya Ramirez6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Malaika Rapolu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Sabina Dadaciu3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Katya Ramirez6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
18.12.19
1. kolo
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie1-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.12.19
kvalifik.
vs. Emma Pedretti6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
09.12.19
kvalifik.
vs. Theo Gravouil5-7, 2-6 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Chiara Catini6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
26.11.19
1. kolo
vs. Federica Rossi5-7, 7-5, 6-73 prohradetail zápasu
25.11.19
kvalifik.
vs. Matilde Paoletti5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Laura Schaeder1-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
13.11.19
1. kolo
vs. Eline Audenaert4-6, 6-78 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
07.11.19
2. kolo
vs. Eline Audenaert4-6, 6-74 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Chiara Girelli6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
28.10.19
kvalifik.
vs. Zoe Richard2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Lousada - tvrdý I.
21.10.19
kvalifik.
vs. Andre Lukosiute4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte5-7, 1-6 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Agustina Chlpac6-1, 1-0, Agustina Chlpac - skrečvýhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
10.10.19
2. kolo
vs. Pia Lovric3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Silvia Saccani5-7, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Portugal W15 Santarem - tvrdý
02.10.19
1. kolo
vs. Olga Parres Azcoitia3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Portugal W60 Caldas - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Victoria Bosio0-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Carolina Azadinho6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lara Panfilov5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Jessica Bertoldo5-7, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Anja Draskovic5-7, 4-6 prohradetail zápasu
<