Belgicko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
11.07.03, 20 Let
11.07.03, 20 Let
Eline Audenaert vs. Bente Spee - Vzájemné zápasy
25.06.19 | kvalifik. | Eline Audenaert | Bente Spee | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Eline Audenaert form & Bente Spee form
Eline Audenaert - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |
Bente Spee - poslední zápasy
W40 The - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Ella Kordik | 6-0, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Alicia Dudeney | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Metka Komac | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-1, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 2-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 7-62, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.21 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Cecilie Wiche | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.08.20 2. kolo | vs. Cindy Burger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu |