ZÁPAS
04.10.16 | 1. kolo | Elina Nepliy | Maryna Kolb | 6-1, 6-1 | Chisinau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elina Nepliy | Maryna Kolb | |
1. podání % | 22/45 (49%) | 29/51 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/22 (73%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/23 (52%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/51 (65%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvojchyby | 8 | 9 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
23.10.97, 26 Let
18 693 $
23.10.97, 26 Let
18 693 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
13.03.97, 27 Let
25 332 $
13.03.97, 27 Let
25 332 $
Elina Nepliy vs. Maryna Kolb - Vzájemné zápasy
04.10.16 | 1. kolo | Elina Nepliy | Maryna Kolb | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Chisinau | antuka |
Elina Nepliy form & Maryna Kolb form
Elina Nepliy - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Maryna Kolb - poslední zápasy
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Sara Conde | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Viktorie Hazmukova | 7-62, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 7-64, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Oleksandra Nagurska | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 1-6, 3-6 | detail zápasu |