ZÁPAS
17.07.18 | 1. kolo | Elina Nepliy | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-71, 6-1 | Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elina Nepliy | Jacquline Nylander Altelius | |
1. podání % | 53/99 (54%) | 50/94 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/53 (74%) | 29/50 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/46 (46%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 42/94 (45%) | 39/99 (39%) |
Vyhrané body celkem | 102/193 (53%) | 91/193 (47%) |
Dvojchyby | 11 | 8 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elina Nepliy | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-1 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elina Nepliy | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elina Nepliy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Nepliy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elina Nepliy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elina Nepliy | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elina Nepliy | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-3 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
3-4 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elina Nepliy | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Elina Nepliy | 4-5 | |
5-5 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-5 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elina Nepliy | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
0-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elina Nepliy | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Nepliy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jacquline Nylander Altelius | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elina Nepliy | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Elina Nepliy | 5-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Rusko
23.10.97, 26 Let
18 693 $
23.10.97, 26 Let
18 693 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.12.00, 23 Let
11.12.00, 23 Let
Elina Nepliy vs. Jacquline Nylander Altelius - Vzájemné zápasy
17.07.18 | 1. kolo | Elina Nepliy | Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-71, 6-1 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Elina Nepliy form & Jacquline Nylander Altelius form
Elina Nepliy - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Jacquline Nylander Altelius - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniella Nylander | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 1-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu |