ZÁPAS
20.03.17 | 2. kolo kval. | Elina Nepliy | Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-4 | Obidos | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
23.10.97, 26 Let
18 693 $
23.10.97, 26 Let
18 693 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.09.00, 23 Let
14 694 $
16.09.00, 23 Let
14 694 $
Elina Nepliy vs. Elizabet Hamaliy - Vzájemné zápasy
20.03.17 | 2. kolo kval. | Elina Nepliy | Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Elina Nepliy form & Elizabet Hamaliy form
Elina Nepliy - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Elizabet Hamaliy - poslední zápasy
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detail zápasu |