ZÁPAS
07.08.20 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Marina Melnikova | 3-6, 6-4, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
3-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-5 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-3 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Eliessa Vanlangendonck | 5-3 | |
0-0, 0-30 | ||
5-4 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
6-4 |
3 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 2-0 | |
3-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 3-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Eliessa Vanlangendonck | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eliessa Vanlangendonck vs. Marina Melnikova - Vzájemné zápasy
07.08.20 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Marina Melnikova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Eliessa Vanlangendonck form & Marina Melnikova form
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Marina Melnikova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |