INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Karola Patricia Bejenaru vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
02.12.22 | čtvrtfinále | Karola Patricia Bejenaru | Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
26.09.19 | 1. kolo | Eliessa Vanlangendonck | Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
19.02.19 | kvalifik. | Eliessa Vanlangendonck | Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Karola Patricia Bejenaru form & Eliessa Vanlangendonck form
Karola Patricia Bejenaru - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |