INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Agustina Chlpac vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
01.04.18 | 2. kolo kval. | Eliessa Vanlangendonck | Agustina Chlpac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Agustina Chlpac form & Eliessa Vanlangendonck form
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |