Ukrajina
02.08.99, 24 Let
02.08.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Daria Orichkevitch vs. Eleonore Barrere - Vzájemné zápasy
23.11.15 | čtvrtfinále | Eleonore Barrere | Daria Orichkevitch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Daria Orichkevitch form & Eleonore Barrere form
Daria Orichkevitch - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Margriet Timmermans | 1-5, - Daria Orichkevitch - skreč | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Tatiana Perebiynis | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Kapshay | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo | vs. Diana Belalova | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Mariya Koloney | - | detail zápasu | |
Kharkiv - antuka | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Alexandra Dubrovina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
13.06.16 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.05.16 2. kolo | vs. Ines Murta | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.16 1. kolo | vs. Naomi Totka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.05.16 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.03.16 1. kolo | vs. Anna Maria Procacci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.03.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | - | detail zápasu | |
28.03.16 kvalifik. | vs. Diana Bakuta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Wiktoria Kulik | 6-2, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.16 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.03.16 2. kolo | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.16 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 6-4, Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
14.03.16 kvalifik. | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Eleonore Barrere - poslední zápasy
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 6-1, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amiens - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Marie Mattel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Daiana Negreanu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
12.09.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 0-4, - Eleonore Barrere - skreč | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
25.08.16 2. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.16 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Ioana Gheorghita | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Daniela Nicoara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
24.06.16 čtvrtfinále | vs. Snehadevi S Reddy | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
22.06.16 2. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Grand Baie - tvrdý | ||||
16.06.16 2. kolo | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 6-2, 6-79 | detail zápasu | |
14.06.16 1. kolo | vs. Sandra Andriamarosoa | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
La Reunion - tvrdý | ||||
10.06.16 čtvrtfinále | vs. Chayenne Ewijk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.16 2. kolo | vs. Catherine Roche | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Sandra Andriamarosoa | 7-62, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
25.05.16 2. kolo | vs. Mathilde Devits | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.16 1. kolo | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.05.16 čtvrtfinále | vs. Daiana Negreanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.16 2. kolo | vs. Shir Azran | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.16 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-73, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Le Havre - antuka | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Marine Seuris | 6-2, 6-2 | detail zápasu |