INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mariam Bolkvadze vs. Eleni Kordolaimi - Vzájemné zápasy
06.04.18 | čtvrtfinále | Eleni Kordolaimi | Mariam Bolkvadze | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Mariam Bolkvadze form & Eleni Kordolaimi form
Mariam Bolkvadze - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 7-64, 1-2, - Mariam Bolkvadze - skreč | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-2, En Shuo Liang - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | - | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 0-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 6-74, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Elena Pridankina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 5-7, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Valentina Ryser | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 2-6, 7-60 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-1, 6-78, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
17.12.23 finále | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.12.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarida Aguas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu |
Eleni Kordolaimi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |