ZÁPAS
06.11.18 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Holly Staff | 6-2, 6-2 | Shrewsbury | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Eleni Kordolaimi | Holly Staff | |
1. podání % | 22/42 (52%) | 26/57 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 8/31 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané body celkem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Holly Staff | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-2 | Holly Staff | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Eleni Kordolaimi | 0-0 | |
Eleni Kordolaimi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Holly Staff | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eleni Kordolaimi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Holly Staff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Eleni Kordolaimi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
05.10.02, 21 Let
05.10.02, 21 Let
Eleni Kordolaimi vs. Holly Staff - Vzájemné zápasy
06.11.18 | 1. kolo | Eleni Kordolaimi | Holly Staff | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
Eleni Kordolaimi form & Holly Staff form
Eleni Kordolaimi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Holly Staff - poslední zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.20 1. kolo | vs. Summer Yardley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Victoria Allen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.20 1. kolo | vs. Erin Richardson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.07.20 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Naomi Broady | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-2, - Holly Staff - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Mikulski | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-71, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Ella Lynn-Browne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 4-6 | detail zápasu |