Elena-Teodora Cadar vs. Sylvie Zund 02.03.2020

Elena-Teodora Cadar vs. Sylvie Zund 02.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Elena-Teodora Cadar Sylvie Zund 7-5, 1-6, 10-6 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-6

Elena-Teodora Cadar
Rumunsko
24.02.94, 26 Let




898
18
73 993 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko








Sylvie Zund
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Elena-Teodora Cadar vs. Sylvie Zund - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Elena-Teodora CadarSylvie Zund7-5, 1-6, 10-6 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Elena-Teodora Cadar - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Martina Colmegna7-60, 7-60 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Agustina Chlpac6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Martina Colmegna7-5, 3-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Martha Matoula6-4, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Sylvie Zund7-5, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Constanze Stepan4-6, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.11.19
semifinále
vs. Pei-Chi Lee3-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Arlinda Rushiti6-4, 6-1 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Catalina Pella6-72, 7-63, 6-0 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Aya El Sayed6-3, 7-62 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Martina Pradova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Eunhye Lee6-3, 6-2 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Mayya Gorbunova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
09.11.19
semifinále
vs. Melanie Klaffner5-7, 3-6 prohradetail zápasu
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Sandra Samir7-65, 6-0 výhradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Valeriya Olyanovskaya6-76, 6-1, 6-0 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Giorgia Pinto4-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
31.10.19
2. kolo
vs. Joanne Zuger6-2, 0-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.10.19
1. kolo
vs. Amira Badawi6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.10.19
1. kolo
vs. Weronika Falkowska2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania W25 Arad - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Emiliana Arango5-7, 7-5, 3-10 prohradetail zápasu
Hungary W15 Szekesfehervar - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Timea Jaruskova6-77, 4-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Oona Orpana2-6, 1-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Victoria Mikhaylova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
09.07.19
1. kolo
vs. Aneta Laboutkova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
18.06.19
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko1-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
30.05.19
2. kolo
vs. Mariam Dalakishvili4-6, 6-70 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi4-6, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
21.05.19
1. kolo
vs. Carmen Schultheiss2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
15.05.19
1. kolo
vs. Mariam Dalakishvili7-65, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu

Sylvie Zund - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- Sylvie Zund - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.10.19
kvalifik.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
<