ZÁPAS
20.06.18 | 2. kolo | Elena-Teodora Cadar | Klaudia Wira | 6-0, 6-1 | Kiryat Shmona | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena-Teodora Cadar | Klaudia Wira | |
1. podání % | 22/38 (58%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 21/28 (75%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkem | 49/66 (74%) | 17/66 (26%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Klaudia Wira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
17.12.97, 26 Let
17.12.97, 26 Let
Elena-Teodora Cadar vs. Klaudia Wira - Vzájemné zápasy
20.06.18 | 2. kolo | Elena-Teodora Cadar | Klaudia Wira | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Kiryat Shmona | tvrdý |
Elena-Teodora Cadar form & Klaudia Wira form
Elena-Teodora Cadar - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Klaudia Wira - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Biolay | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Madison Westby | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Andrina Peer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Ekaterine Jorjoliani | 6-3, 3-1, Ekaterine Jorjoliani - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Lusine Chobanyan | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Zani Barnard | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.01.18 1. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 2-6 | detail zápasu |