ZÁPAS
29.10.19 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Amira Badawi | 6-3, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena-Teodora Cadar | Amira Badawi | |
1. podání % | 44/54 (81%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/44 (59%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 8/26 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 22/54 (41%) |
Vyhrané body celkem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Amira Badawi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Amira Badawi | |
0-0 | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-1 | |
2-2 | Amira Badawi | |
Elena-Teodora Cadar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Amira Badawi | |
0-0 | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Amira Badawi | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
2 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Amira Badawi | |
0-0 | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Amira Badawi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
5-0 | Amira Badawi | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Egypt
01.09.01, 22 Let
01.09.01, 22 Let
Elena-Teodora Cadar vs. Amira Badawi - Vzájemné zápasy
16.03.21 | kvalifik. | Elena-Teodora Cadar | Amira Badawi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
29.10.19 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Amira Badawi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Elena-Teodora Cadar form & Amira Badawi form
Elena-Teodora Cadar - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-63 | detail zápasu |
Amira Badawi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 0-3, - Amira Badawi - skreč | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Farhat Aleen Qamar | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Hana El Deeb | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Kenzy Moustafa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. Nada Fouad | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Giza - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.21 kvalifik. | vs. Leena Metwally | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Joody Elkady | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Farida Sabra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Elena Grekul | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Carolina Coletti | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Malak Abdel-Fattah | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lyubov Kostenko | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.21 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detail zápasu |