ZÁPAS
07.01.20 | kvalifik. | Elena Malygina | Aunchisa Chanta | 7-5, 6-2 | W25 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Malygina | Aunchisa Chanta | |
1. podání % | 33/50 (66%) | 49/75 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 23/49 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 43/75 (57%) | 20/50 (40%) |
Vyhrané body celkem | 73/125 (58%) | 52/125 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 0-1 | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Malygina | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0 | ||
Elena Malygina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Malygina | 4-5 | |
0-0, 15-0 | ||
5-5 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0 | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Aunchisa Chanta | |
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Aunchisa Chanta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Malygina vs. Aunchisa Chanta - Vzájemné zápasy
07.01.20 | kvalifik. | Elena Malygina | Aunchisa Chanta | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W25 Hong | tvrdý |
Elena Malygina form & Aunchisa Chanta form
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Aunchisa Chanta - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Antal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yexin Ma | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 7-60, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Marente Sijbesma | 7-62, 2-3, - Aunchisa Chanta - skreč | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
16.07.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Monique Barry | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Sara Nayar | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Sara Nayar | 3-6, 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Yanan Hou | 6-4, 6-3 | detail zápasu |