ZÁPAS
29.07.19 | kvalifik. | Elena Jamshidi | Eveliina Koivupuisto | 6-3, 6-0 | W15 Savitaipale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Jamshidi | Eveliina Koivupuisto | |
1. podání % | 44/54 (81%) | 45/58 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/44 (64%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 33/58 (57%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Dánsko
16.03.01, 23 Let
14 866 $
16.03.01, 23 Let
14 866 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
28.12.97, 26 Let
28.12.97, 26 Let
Elena Jamshidi vs. Eveliina Koivupuisto - Vzájemné zápasy
29.07.19 | kvalifik. | Elena Jamshidi | Eveliina Koivupuisto | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Savitaipale | antuka |
Elena Jamshidi form & Eveliina Koivupuisto form
Elena Jamshidi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 7-64, 2-0, Soha Sadiq - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 kvalifik. | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kkaira Siddharth Chetnani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yashaswini Panwar | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Francesca Covi | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hina Inoue | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marine Szostak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Johanna Silva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Eveliina Koivupuisto - poslední zápasy
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Polina Bezklubnaia | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Marta Louise Soederberg | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
31.07.17 kvalifik. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Nelly Mezan | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
27.07.15 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
20.07.15 kvalifik. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Alexiina Ahonkivi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Anastasia Bukhanko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
21.07.14 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 2-6 | detail zápasu |