ZÁPAS
16.01.20 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Usue Maitane Arconada | 6-75, 7-5, 6-4 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Gabriela Ruse | Usue Maitane Arconada | |
1. podání % | 66/121 (55%) | 69/104 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/66 (62%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/55 (49%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 49/104 (47%) | 53/121 (44%) |
Vyhrané body celkem | 117/225 (52%) | 108/225 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 6 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 1-4, 2-4, 2-5, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Usue Maitane Arconada | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Gabriela Ruse vs. Usue Maitane Arconada - Vzájemné zápasy
16.01.20 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Usue Maitane Arconada | 6-75, 7-5, 6-4 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
19.04.19 | čtvrtfinále | Elena Gabriela Ruse | Usue Maitane Arconada | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W80 Dothan | antuka |
Elena Gabriela Ruse form & Usue Maitane Arconada form
Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Usue Maitane Arconada - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
29.01.22 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.22 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.21 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
03.10.21 finále | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.21 čtvrtfinále | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Concord - tvrdý | ||||
04.08.21 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | detail zápasu |