ZÁPAS
11.08.20 | kvalifik. | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 7-65, 0-6, 6-4 | Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | |
1. podání % | 68/104 (65%) | 51/96 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/68 (49%) | 32/51 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/36 (36%) | 17/45 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 47/96 (49%) | 58/104 (56%) |
Vyhrané body celkem | 93/200 (47%) | 107/200 (54%) |
Dvojchyby | 6 | 10 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Gabriela Ruse vs. Tamara Korpatsch - Vzájemné zápasy
22.10.23 | finále | Tamara Korpatsch | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Cluj-Napoca | tvrdý I. |
11.08.20 | kvalifik. | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 7-65, 0-6, 6-4 | detail zápasu | Prague | antuka |
06.09.18 | 2. kolo | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Montreux | antuka |
Elena Gabriela Ruse form & Tamara Korpatsch form
Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy
Rouen - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.24 kvalifik. | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
La Bisbal - antuka | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Olga Danilovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-4, - Elena Gabriela Ruse - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Tamara Korpatsch - poslední zápasy
Charleston - antuka | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Daria Saville | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |