INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Colmegna vs. Elena Gabriela Ruse - Vzájemné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W25 Essen | antuka |
13.09.18 | 2. kolo | Elena Gabriela Ruse | Martina Colmegna | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Martina Colmegna form & Elena Gabriela Ruse form
Martina Colmegna - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |