Elena Gabriela Ruse vs. Cecilia Pattacini

Elena Gabriela Ruse vs. Cecilia Pattacini - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

27.03.172. kolo kval.Elena Gabriela Ruse Cecilia Pattacini 6-1, 6-0 Italy Santa Margherita antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-0

Elena Gabriela Ruse
Rumunsko
06.11.97, 20 Let




246
225

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
12.06.96, 21 Let







Cecilia Pattacini
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Elena Gabriela Ruse vs. Cecilia Pattacini - Vzájemné zápasy

27.03.172. kolo kval.Elena Gabriela RuseCecilia Pattacini6-1, 6-0 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy

Spain Nules - antuka
08.12.17
čtvrtfinále
vs. Silvia Soler-Espinosa7-5, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.12.17
2. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.17
1. kolo
vs. Paula Arias Manjon6-2, 6-75, 6-2 výhradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
08.11.17
2. kolo
vs. Monica Niculescu4-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.11.17
1. kolo
vs. Viktoria Kuzmova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
05.11.17
kvalifik.
vs. Tessah Andrianjafitrimo6-0, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.17
1. kolo kval.
vs. Deborah Chiesa6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France Nantes - tvrdý I.
02.11.17
2. kolo
vs. Anna Blinkova0-6, 3-6 prohradetail zápasu
31.10.17
1. kolo
vs. Deborah Chiesa2-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
France Poitiers - tvrdý I.
23.10.17
1. kolo kval.
vs. Manon Arcangioli7-61, 4-6, 0-2, - Elena Gabriela Ruse - skrečprohradetail zápasu
France Joue Les - tvrdý I.
20.10.17
semifinále
vs. Tereza Smitkova5-7, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
19.10.17
čtvrtfinále
vs. Mari Osaka6-4, 3-6, 7-65 výhradetail zápasu
18.10.17
2. kolo
vs. Melanie Stokke6-1, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.17
1. kolo
vs. Priscilla Heise7-61, 6-0 výhradetail zápasu
Bulgaria Sofia - antuka
08.09.17
čtvrtfinále
vs. Cagla Buyukakcay5-7, 3-6 prohradetail zápasu
07.09.17
2. kolo
vs. Cristina Adamescu6-0, 6-2 výhradetail zápasu
06.09.17
1. kolo
vs. Gergana Topalova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Romania Mamaia - antuka
01.09.17
čtvrtfinále
vs. Jaqueline Cristian4-6, 3-6 prohradetail zápasu
31.08.17
2. kolo
vs. Oana Georgeta Simion6-1, 6-3 výhradetail zápasu
30.08.17
1. kolo
vs. Oleksandra Korashvili6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary Hodmezovasarhely - antuka
23.08.17
1. kolo
vs. Tena Lukas4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Romania Arad - antuka
13.08.17
finále
vs. Nina Potocnik6-4, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.17
semifinále
vs. Tereza Mihalikova6-3, 7-67 výhradetail zápasu
11.08.17
čtvrtfinále
vs. Oana Gavrila6-3, 7-64 výhradetail zápasu
10.08.17
2. kolo
vs. Ioana Gheorghita6-0, 6-0 výhradetail zápasu
09.08.17
1. kolo
vs. Gabriela Horackova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
06.08.17
finále
vs. Chiara Scholl6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.08.17
semifinále
vs. Katharina Hobgarski6-0, 1-0, Katharina Hobgarski - skrečvýhradetail zápasu
04.08.17
čtvrtfinále
vs. Dalila Jakupovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
03.08.17
2. kolo
vs. Deborah Chiesa6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Cecilia Pattacini - poslední zápasy

Tunisia Hammamet - antuka
28.11.17
1. kolo
vs. Veronika Erjavec0-6, 3-6 prohradetail zápasu
27.11.17
kvalifik.
vs. Teodora Djordjevic6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
22.11.17
1. kolo
vs. Nadia Echeverria Alam3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.11.17
kvalifik.
vs. Teodora Djordjevic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Jelena Simic1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
23.10.17
2. kolo kval.
vs. Maryna Chernyshova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
16.10.17
1. kolo kval.
vs. Cristina Ene4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
10.04.17
2. kolo kval.
vs. Claudia Giovine0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.03.17
2. kolo kval.
vs. Elena Gabriela Ruse1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Cristina Bucsa1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
06.03.17
1. kolo kval.
vs. Yosr Elmi6-2, 7-5 výhradetail zápasu
06.03.17
kvalifik.
vs. Yulia Kulikova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia Hammamet - antuka
27.02.17
kvalifik.
vs. Mirjam Bjorklund1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Bergamo - antuka
13.02.17
1. kolo kval.
vs. Matilde Mariani7-64, 7-65 výhradetail zápasu
13.02.17
kvalifik.
vs. Ksenia Palkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
31.10.16
1. kolo kval.
vs. Kim Fontana6-2, 6-75, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
27.10.16
2. kolo
vs. Elyne Boeykens5-7, 3-6 prohradetail zápasu
25.10.16
1. kolo
vs. Martina Zerulo7-64, 7-63 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
20.10.16
2. kolo
vs. Katarina Zavatska3-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.10.16
1. kolo
vs. Karolayne Alexandre Da Rosa6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.10.16
kvalifik.
vs. Irene Lavino1-6, 6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
19.09.16
1. kolo kval.
vs. Christina Wolfgruber3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
15.09.16
2. kolo
vs. Tess Sugnaux1-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.09.16
1. kolo
vs. Isabel Donaldson6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Romania Targu Jiu - antuka
01.08.16
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania Targu Jiu - antuka
25.07.16
2. kolo kval.
vs. Shiran Arol Wiegand4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.07.16
1. kolo kval.
vs. Nicoleta Cristina Bajescu6-4, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Torino - antuka
04.07.16
1. kolo kval.
vs. Francesca Gaida6-0, 6-0 výhradetail zápasu
04.07.16
2. kolo kval.
vs. Victoria Larriere0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy Sassuolo - antuka
13.06.16
1. kolo kval.
vs. Maria Masini3-6, 4-6 prohradetail zápasu
<