ZÁPAS
27.03.17 | 2. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Manca Pislak | 6-2, 7-5 | Santa Margherita | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Manca Pislak - Vzájemné zápasy
27.03.17 | 2. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Manca Pislak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Ekaterine Gorgodze form & Manca Pislak form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Manca Pislak - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - skreč | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
28.09.22 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |