ZÁPAS
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Lina Gjorcheska | 3-6, 6-3, 6-3 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterine Gorgodze | Lina Gjorcheska | |
1. podání % | 54/79 (68%) | 63/93 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/54 (57%) | 39/63 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané body z returnu | 44/93 (47%) | 36/79 (46%) |
Vyhrané body celkem | 87/172 (51%) | 85/172 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
5-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Lina Gjorcheska - Vzájemné zápasy
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Lina Gjorcheska | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
15.07.16 | čtvrtfinále | Lina Gjorcheska | Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bursa | antuka |
24.01.16 | finále | Lina Gjorcheska | Ekaterine Gorgodze | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ekaterine Gorgodze form & Lina Gjorcheska form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Lina Gjorcheska - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |