ZÁPAS
31.07.19 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | 7-5, 7-5 | Karlsruhe | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | |
1. podání % | 58/75 (77%) | 56/83 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/58 (64%) | 26/56 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/17 (24%) | 14/27 (52%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 43/83 (52%) | 34/75 (45%) |
Vyhrané body celkem | 84/158 (53%) | 74/158 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Bibiane Schoofs - Vzájemné zápasy
31.07.19 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Bibiane Schoofs | 7-5, 7-5 | detail zápasu | Karlsruhe | antuka |
23.01.17 | 1. kolo kval. | Bibiane Schoofs | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Ekaterine Gorgodze form & Bibiane Schoofs form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Bibiane Schoofs - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |