Ekaterine Gorgodze vs. Anna Ukolova 12.01.2018

Ekaterine Gorgodze vs. Anna Ukolova 12.01.2018 - Antalya - porovnání

ZÁPAS

12.01.182. koloEkaterine Gorgodze Anna Ukolova 6-0, 6-1 Turkey Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Ekaterine Gorgodze
Gruzínsko
03.12.91, 26 Let




267
189
140 353 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.03.99, 19 Let







Anna Ukolova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Ekaterine Gorgodze vs. Anna Ukolova - Vzájemné zápasy

12.01.182. koloEkaterine GorgodzeAnna Ukolova6-0, 6-1 detail zápasuTurkey Antalya antuka

Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy

Kazakhstan Astana - tvrdý
18.07.18
2. kolo
vs. Akgul Amanmuradova7-5, 7-64 výhradetail zápasu
16.07.18
1. kolo
vs. Anastasia Astakhova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart Vaihingen - antuka
27.06.18
1. kolo
vs. Alexandra Vecic6-2, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Switzerland Klosters - antuka
20.06.18
2. kolo
vs. Leonie Kung6-72, 1-6 prohradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Martina Caregaro6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Essen - antuka
13.06.18
2. kolo
vs. Yuki Naito2-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Katharina Gerlach6-0, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
08.06.18
čtvrtfinále
vs. Kaia Kanepi1-6, 1-6 prohradetail zápasu
07.06.18
2. kolo
vs. Diana Marcinkevica5-2, Diana Marcinkevica - skrečvýhradetail zápasu
06.06.18
1. kolo
vs. Alice Matteucci6-4, 3-6, 7-66 výhradetail zápasu
Italy Grado - antuka
29.05.18
1. kolo
vs. Cagla Buyukakcay6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.05.18
kvalifik.
vs. Rika Fujiwara6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Pieri6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Italy Caserta - antuka
24.05.18
2. kolo
vs. Laura Schaeder2-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Georgia Tbilisi - tvrdý
05.05.18
finále
vs. Lesley Kerkhove6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.05.18
semifinále
vs. Andreea Rosca6-1, 2-0, Andreea Rosca - skrečvýhradetail zápasu
03.05.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Frolova7-66, 6-1 výhradetail zápasu
02.05.18
2. kolo
vs. Rutuja Bhosale6-1, 6-0 výhradetail zápasu
01.05.18
1. kolo
vs. Elysia Bolton6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Wiesbaden - antuka
26.04.18
2. kolo
vs. Katarina Zavatska4-6, 7-61, 3-6 prohradetail zápasu
25.04.18
1. kolo
vs. Vivian Heisen6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
18.04.18
1. kolo
vs. Kathinka Von Deichmann6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul - tvrdý
11.04.18
2. kolo
vs. Tereza Smitkova5-7, 5-7 prohradetail zápasu
10.04.18
1. kolo
vs. Vitalia Diatchenko5-7, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
21.03.18
kvalifik.
vs. Anastasiya Vasylyeva3-6, 0-6 prohradetail zápasu
20.03.18
2. kolo kval.
vs. Erika Vogelsang6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
15.03.18
2. kolo
vs. Laura Siegemund2-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.03.18
1. kolo
vs. Manon Arcangioli6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.03.18
kvalifik.
vs. Lena Rueffer6-4, 6-4 výhradetail zápasu

Anna Ukolova - poslední zápasy

Belgium Brussels - antuka
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Vicky Van De Peer3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Belgium Knokke - antuka
13.07.18
semifinále
vs. Lara Salden5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.07.18
čtvrtfinále
vs. Justine Pysson6-2, 6-3 výhradetail zápasu
11.07.18
2. kolo
vs. Catherine Chantraine6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.07.18
1. kolo
vs. Natalie Proese4-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Holland Den Haag - antuka
01.07.18
2. kolo kval.
vs. Astrid Wanja Brune Olsen4-6, 4-6 prohradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Franziska Sziedat6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Anastasia Chikalkina4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
04.06.18
1. kolo
vs. Anna Siskova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
07.05.18
1. kolo
vs. Kwan Yau Ng4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Thailand Hua Hin - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Supapitch Kuearum4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
28.03.18
1. kolo
vs. Vivien Juhaszova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.03.18
kvalifik.
vs. Gabriela Nicole Tatarus7-65, 4-6, 7-64 výhradetail zápasu
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Aleksandra Stankovic6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
20.03.18
1. kolo
vs. Andreea Rosca1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
06.03.18
1. kolo
vs. Melis Sezer6-3, 1-6, 6-73 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
28.02.18
1. kolo
vs. Cristina Dinu7-63, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
25.02.18
kvalifik.
vs. Aleksandra Stankovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
24.02.18
2. kolo kval.
vs. Paula Prehn6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
19.02.18
kvalifik.
vs. Elena Milovanovic4-6, 6-0, 4-6 prohradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Yifei Yang6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
23.01.18
1. kolo
vs. Ksenia Palkina4-6, 6-4, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
16.01.18
1. kolo
vs. Eva Lys1-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
12.01.18
2. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze0-6, 1-6 prohradetail zápasu
09.01.18
1. kolo
vs. Ekaterina Ovcharenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
23.11.17
2. kolo
vs. Yana Morderger2-6, 3-6 prohradetail zápasu
21.11.17
1. kolo
vs. Teodora Stinga6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
16.11.17
2. kolo
vs. Andreea Rosca1-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.11.17
1. kolo
vs. Mana Ayukawa6-3, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Heraklion - antuka
09.11.17
2. kolo
vs. Yana Morderger1-6, 4-6 prohradetail zápasu
<