ZÁPAS
12.12.16 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Alena Fomina | 6-2, 4-6, 6-1 | Dubai | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Alena Fomina - Vzájemné zápasy
12.12.16 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Alena Fomina | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Dubai | tvrdý |
07.12.15 | čtvrtfinále | Ekaterine Gorgodze | Alena Fomina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
30.11.15 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Alena Fomina | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
10.02.14 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Alena Fomina | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ekaterine Gorgodze form & Alena Fomina form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Alena Fomina - poslední zápasy
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-72, - Alena Fomina - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kulikova | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Gaiba - tráva | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.21 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 6-2, 3-6, 13-15 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
05.10.19 1. kolo kval. | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Agnes Bukta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-68, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Essen - antuka | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu |