ZÁPAS
25.04.18 | 2. kolo | Ekaterina Yashina | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 2-6, 7-5 | Karshi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Yashina | Ekaterina Vishnevskaya | |
1. podání % | 72/103 (70%) | 51/91 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/72 (54%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/31 (39%) | 14/40 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/12 (67%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 47/91 (52%) | 52/103 (50%) |
Vyhrané body celkem | 98/194 (51%) | 96/194 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-3 | |
1-4 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
2-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Ekaterina Yashina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
3-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Yashina | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-5 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Yashina vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájemné zápasy
29.04.18 | 2. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Ekaterina Vishnevskaya | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Khimki | tvrdý I. |
25.04.18 | 2. kolo | Ekaterina Yashina | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | Karshi | tvrdý |
Ekaterina Yashina form & Ekaterina Vishnevskaya form
Ekaterina Yashina - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |