ZÁPAS
07.04.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Azradeniz Comlek | 6-1, 6-4 | Istanbul | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Yashina | Azradeniz Comlek | |
1. podání % | 38/55 (69%) | 23/48 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 18/23 (78%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 3/6 (50%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/48 (42%) | 15/55 (27%) |
Vyhrané body celkem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Ekaterina Yashina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Ekaterina Yashina | 3-0 | |
Ekaterina Yashina | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Yashina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Yashina | 0-0 | |
0-1 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-2 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 2-2 | |
2-3 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 0-40 | ||
3-3 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Yashina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Azradeniz Comlek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Yashina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
21.04.01, 22 Let
21.04.01, 22 Let
Ekaterina Yashina vs. Azradeniz Comlek - Vzájemné zápasy
07.04.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Azradeniz Comlek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Istanbul | tvrdý |
Ekaterina Yashina form & Azradeniz Comlek form
Ekaterina Yashina - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detail zápasu |
Azradeniz Comlek - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Youmi Zhuoma | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.01.18 2. kolo | vs. Anastasiya Vasylyeva | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.18 1. kolo | vs. Doga Selen Takunyaci | 0-1, Doga Selen Takunyaci - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Zorica Spasojevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Karin Kozlejova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Karen Barritza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Petra Krejsova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Ana Vrljic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Jelena Simic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.17 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.02.17 1. kolo | vs. Alona Bondarenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
23.11.16 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 0-1, - Azradeniz Comlek - skreč | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Buca Izmir - tvrdý | ||||
06.07.16 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.06.16 kvalifik. | vs. Joanna Carswell | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Phillis Vanenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu |