ZÁPAS
21.06.19 | čtvrtfinále | Ekaterina Vishnevskaya | Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-2, 6-3 | W15 Netanya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Vishnevskaya | Yekaterina Dmitrichenko | |
1. podání % | 42/85 (49%) | 50/86 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/42 (67%) | 23/50 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/43 (44%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 47/86 (55%) | 38/85 (45%) |
Vyhrané body celkem | 94/171 (55%) | 77/171 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Yekaterina Dmitrichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Vishnevskaya vs. Yekaterina Dmitrichenko - Vzájemné zápasy
06.05.21 | 2. kolo | Yekaterina Dmitrichenko | Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
21.06.19 | čtvrtfinále | Ekaterina Vishnevskaya | Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Netanya | tvrdý |
Ekaterina Vishnevskaya form & Yekaterina Dmitrichenko form
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Yekaterina Dmitrichenko - poslední zápasy
W25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.21 semifinále | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.21 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.05.21 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.21 2. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu |