ZÁPAS
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Ester Masuri | 6-1, 6-1 | W25 Akko | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Vishnevskaya vs. Ester Masuri - Vzájemné zápasy
10.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Ester Masuri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Akko | tvrdý |
Ekaterina Vishnevskaya form & Ester Masuri form
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Ester Masuri - poslední zápasy
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Verena Gantschnig | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Patience Onebamhoin | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dunakeszi - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Izabela Luznik | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Sandra Honigova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bukfurdo - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Neta Berman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Ana Veselinovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Riva Hondiashvili | 6-4, 6-1 | detail zápasu |