Rusko
16.06.00, 23 Let
16.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
09.01.99, 25 Let
09.01.99, 25 Let
Alexandra Mironova vs. Ekaterina Trashchenko - Vzájemné zápasy
16.10.17 | 2. kolo kval. | Ekaterina Trashchenko | Alexandra Mironova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Alexandra Mironova form & Ekaterina Trashchenko form
Alexandra Mironova - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 0-2, - Alexandra Mironova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Justine Pysson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Trashchenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Ekaterina Trashchenko - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
04.02.18 kvalifik. | vs. Elena Griessner | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.01.18 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.18 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kulik | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Silvia Tumova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 0-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.01.17 kvalifik. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Mariana Correa | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |