ZÁPAS
02.12.19 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Billur Gonlusen | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
05.06.04, 19 Let
05.06.04, 19 Let
Ekaterina Ovcharenko vs. Billur Gonlusen - Vzájemné zápasy
02.12.19 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Billur Gonlusen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ekaterina Ovcharenko form & Billur Gonlusen form
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Billur Gonlusen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 2. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-1 | detail zápasu |