Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Alisa Axyanova vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájemné zápasy
04.02.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Alisa Axyanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Alisa Axyanova form & Ekaterina Ovcharenko form
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Mailina Nedderhut | 6-2, 6-4 | detail zápasu |