ZÁPAS
16.04.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 6-75, 6-2, 12-10 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | |
1. podání % | 60/103 (58%) | 57/78 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/60 (58%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/43 (44%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/78 (47%) | 49/103 (48%) |
Vyhrané body celkem | 91/181 (50%) | 90/181 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 3 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Maklakova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 1-3 | |
0-0, 0-30 | ||
1-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Maklakova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Maklakova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Ekaterina Reyngold | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Maklakova vs. Ekaterina Reyngold - Vzájemné zápasy
06.10.22 | 2. kolo | Ekaterina Reyngold | Ekaterina Maklakova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | W25 Hua | tvrdý |
16.04.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 6-75, 6-2, 12-10 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
09.04.19 | kvalifik. | Ekaterina Maklakova | Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Ekaterina Maklakova form & Ekaterina Reyngold form
Ekaterina Maklakova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | Mona Barthel - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Lanisek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Margaux Rouvroy | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Eden Silva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gaelle Desperrier | 6-74, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 1-6, 6-5, Yeon Woo Ku - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |