ZÁPAS
17.05.19 | čtvrtfinále | Ekaterina Makarova (1996) | Ida Jarlskog | 6-3, 4-6, 7-5 | W15 Varberg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Makarova (1996) | Ida Jarlskog | |
1. podání % | 88/124 (71%) | 72/99 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 49/88 (56%) | 39/72 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/36 (39%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z returnu | 48/99 (48%) | 61/124 (49%) |
Vyhrané body celkem | 111/223 (50%) | 112/223 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Ida Jarlskog | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Ida Jarlskog | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Makarova (1996) vs. Ida Jarlskog - Vzájemné zápasy
17.05.19 | čtvrtfinále | Ekaterina Makarova (1996) | Ida Jarlskog | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | W15 Varberg | antuka |
Ekaterina Makarova (1996) form & Ida Jarlskog form
Ekaterina Makarova (1996) - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detail zápasu |
Ida Jarlskog - poslední zápasy
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 2-6, 6-4, 10-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-75, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Karolina Berankova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Catalina Pella | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Yasar | 6-0, 2-0, Melis Yasar - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Annick Melgers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Julia Rosenquist | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |