Rusko
09.02.01, 23 Let
09.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Daria Rakitskaya vs. Ekaterina Makarova (1996) - Vzájemné zápasy
09.09.18 | kvalifik. | Ekaterina Makarova (1996) | Daria Rakitskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Almaty | antuka |
Daria Rakitskaya form & Ekaterina Makarova (1996) form
Daria Rakitskaya - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Eliya Cohen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Kovalchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Kamilla Kokeladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.15 kvalifik. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Anastasia Zarycka | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.15 kvalifik. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterina Makarova (1996) - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 finále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detail zápasu |