ZÁPAS
24.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Susan Bandecchi | 6-3, 6-73, 6-3 | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Susan Bandecchi | |
1. podání % | 62/113 (55%) | 54/92 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/62 (74%) | 36/54 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 25/51 (49%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 36/92 (39%) | 42/113 (37%) |
Vyhrané body celkem | 107/205 (52%) | 98/205 (48%) |
Dvojchyby | 14 | 6 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Kazionova vs. Susan Bandecchi - Vzájemné zápasy
24.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Susan Bandecchi | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | Stuttgart Stammheim | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Susan Bandecchi form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Susan Bandecchi - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - skreč | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detail zápasu |