INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikola Breckova vs. Ekaterina Kazionova - Vzájemné zápasy
05.02.21 | čtvrtfinále | Ekaterina Kazionova | Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Nikola Breckova form & Ekaterina Kazionova form
Nikola Breckova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |