ZÁPAS
16.10.10 | 1. kolo kval. | Ekaterina Dzehalevich | Dia Evtimova | 6-2, 6-4 | Moscow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Dzehalevich | Dia Evtimova | |
1. podání % | 30/57 (53%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 23/41 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/27 (52%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/58 (50%) | 22/57 (39%) |
Vyhrané body celkem | 64/115 (56%) | 51/115 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Dzehalevich vs. Dia Evtimova - Vzájemné zápasy
16.10.10 | 1. kolo kval. | Ekaterina Dzehalevich | Dia Evtimova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Moscow | tvrdý I. |
Ekaterina Dzehalevich form & Dia Evtimova form
Ekaterina Dzehalevich - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
15.09.14 2. kolo | vs. Kotomi Takahata | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.14 1. kolo | vs. Nungnadda Wannasuk | 4-1, Nungnadda Wannasuk - skreč | detail zápasu | |
15.09.14 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Anita Safronenka | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.14 kvalifik. | vs. Elizaveta Ianchuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Elena Smachilo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.14 kvalifik. | vs. Julia Izotova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
St. Petersburg - koberec | ||||
24.12.12 1. kolo | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.12.12 2. kolo | vs. Mia Eklund | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.12.12 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Helsinki - koberec | ||||
14.11.12 1. kolo | vs. Dinah Pfizenmaier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.12 kvalifik. | vs. Polina Vinogradova | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.12 1. kolo kval. | vs. Galina Bykova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
05.11.12 čtvrtfinále | vs. Lyudmyla Kichenok | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.12 1. kolo | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 6-711, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.12 2. kolo | vs. Lisa Whybourn | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.12 2. kolo kval. | vs. Mervana Jugic-Salkic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.09.12 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.12 1. kolo kval. | vs. Michelle Larcher De Brito | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
22.07.12 kvalifik. | vs. Valeriya Solovyeva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.07.12 1. kolo kval. | vs. Stephanie Bengson | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
07.07.12 1. kolo kval. | vs. Beatriz Garcia-Vidagany | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
02.07.12 1. kolo kval. | vs. Lou Adler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.12 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.12 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
21.05.12 kvalifik. | vs. Lisa Whybourn | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu |