ZÁPAS
07.02.20 | Rubber 1 | Ekaterina Alexandrova | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-4 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Alexandrova | Elena Gabriela Ruse | |
1. podání % | 39/63 (62%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/39 (51%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 34/52 (65%) | 31/63 (49%) |
Vyhrané body celkem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 5 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 2-0 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 3-0 | |
0-0 | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-1 | |
0-0, 40-30, 40-A[BP] | ||
5-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Elena Gabriela Ruse | |
Ekaterina Alexandrova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 15-40[BP] | ||
5-2 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Ekaterina Alexandrova | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Elena Gabriela Ruse | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Alexandrova | 6-5 | |
0-0 | ||
Ekaterina Alexandrova | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Alexandrova vs. Elena Gabriela Ruse - Vzájemné zápasy
07.02.20 | Rubber 1 | Ekaterina Alexandrova | Elena Gabriela Ruse | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Ekaterina Alexandrova form & Elena Gabriela Ruse form
Ekaterina Alexandrova - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
27.03.24 čtvrtfinále | vs. Jessica Pegula | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 3. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Donna Vekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
14.02.24 3. kolo | vs. Iga Swiatek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Donna Vekic | 5-7, 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-79 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Elena Rybakina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Julia Riera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Mai Hontama | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
20.09.23 3. kolo | vs. Caroline Dolehide | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 2. kolo | vs. Magdalena Frech | 7-64, 7-68 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
02.09.23 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Elena Gabriela Ruse - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 kvalifik. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detail zápasu |