ZÁPAS
27.02.17 | 2. kolo kval. | Eduarda Piai | Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-0, 6-4 | Curitiba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
27.07.98, 25 Let
27.07.98, 25 Let
Eduarda Piai vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira - Vzájemné zápasy
27.02.17 | 2. kolo kval. | Eduarda Piai | Lara Isis Teodoro De Oliveira | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Curitiba | antuka |
Eduarda Piai form & Lara Isis Teodoro De Oliveira form
Eduarda Piai - poslední zápasy
W15 Los - tvrdý | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Eryn Cayetano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Katie Codd | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Arcadia - tvrdý | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Rhiann Newborn | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Olimpia - antuka | ||||
13.03.20 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Jaleesa Leslie | 6-76, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Rancho - tvrdý | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.20 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-74, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Alexa Noel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Brittany Collens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Gabriella Price | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-0, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Robbiani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Teliana Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sarah Tami-Masi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
13.10.19 semifinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Krystal Blanch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 6-2, 6-74, 2-6 | detail zápasu |
Lara Isis Teodoro De Oliveira - poslední zápasy
Campos Do - tvrdý | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Carolina Garcia | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Eduarda Piai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
13.12.16 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
La Paz - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alejandra Morales | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.16 kvalifik. | vs. Alejandra Morales | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - tvrdý | ||||
30.07.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Libby Muma | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Bauru - antuka | ||||
18.04.16 kvalifik. | vs. Barbara Oliveira | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Luiza Souza | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Lins - antuka | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Eugenia Ganga | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
28.03.16 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
09.03.16 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.16 1. kolo | vs. Marcela Bueno | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Nathalia Rossi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Justyna Jegiolka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Giuliana Verbauwen | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu |